disinfecting-home.jpg

En Uygun Fiyat Garantisi

Apartman Temizliği, Merdiven Temizliği, Bina Temizliği diğer tüm temizlik hizmetlerimizde en uygun fiyat teklifini sunmaktayız. Detaylı fiyat teklifi almak için bizleri arayınız.

0452 234 34 37  veya 0534 362 79 52

İNŞAAT SONRASI GENEL TEMİZLİK

İnşaat aşaması bitmiş mimari yapıların oturuma hazır hale getirilmesi için uygun kimyasal ve makinalarımız ve konusunda tecrübeli personelimiz ile hiçbir detayı atlamadan en ince ayrıntısına kadar temizleyerek hizmet vermekteyiz.

Ayrıntılar
inşaat-sonrası-temizlik-300x200.jpg

Hastane Okul & Otel Temizğili

Çok sayıda ziyaretçinin bulunduğu hastane otel ve okul gibi hizmetin 24 saat devam ettiği alanlarda, hizmet alıcıları etkilemeden uygun zamanda ve uygun yöntemlerle, sağlığa uygun kimyasallar ile temizleyerek gerekli hijyenin sağlanması konusunda hassasiyet göstermekteyiz

Ayrıntılar
hastane-temizligi.jpg

Dış Cephe ve Cam Temizliği 

Günümüz şehir planlamalarının en önemli özelliklerinden olan yüksek katlı binaların cam ve cephe temizliğinin sadece deneyimli, eğitimli, profesyonel personeller tarafından yapılması güvenlik ve yasal açıdan zorunludur.

Ayrıntılar
images.jpg

İOfis Fabrika & Üretimhane Temizliği

Emek yoğun işletmeler olan ofis, fabrika, üretimhanelerin günlük rutin temizliklerinin dışında cam, halı, koltuk, duvar, tavan, personel odaları, wc gibi alanlarının periyodik genel temizlikleri de titizlikle tarafımızdan yapılmaktadır.

Ayrıntılar
ofis_temizligi_nasil_yapilir_ve_nasil_dezenfekte_edilir_detayli_ofis_temizligi_nasil_olmal