top of page

BULUT TEMİZLİK

PROFESYONEL SİTE YÖNETİMİ

Bulut Temizlik Şirketi ;  Ordu merkezli, tüm Türkiye geneline hizmet veren özel bir kuruluştur.

Her koşulda iş çevresi ve müşterileri ile karşılıklı güven duygusu oluşturmayı ilke edinmiş firmamız, 2018 yılında ŞAHİN AVCI  tarafından kurulmuştur.

Kaliteyi yaşam tarzı olarak benimseyen firmamız müşteri memnuniyetine odaklı hizmet vermektedir.

Her geçen gün farklı iş sektörlerine ve daha fazla müşteriye hizmet veren firmamız evrensel ticaret hayatında kaliteli, hızlı ve daha ekonomik hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Profesyonel çalışma şeklinin sadece hizmet tatminine dayalı olmadığının farkında olan firmamız  tecrübesi ile çalışmalarına müşteri memnuniyeti odaklı sürdürmektedir.

pro-7-min.jpg
pro-7-min.jpg

HİZMETLERİMİZ

Profesyonel Temizlik Firması olarak, Ev Temizliği, Ofis Temizliği, Bina Temizliği, Apartman Merdiven Temizliği , Otopark Temizliği, Villa Temizliği, Dış Cephe Temizliği, Fabrika Temizliği, Zemin Temizliği,  gibi hizmetleri en uygun fiyatlara memnuniyet garantili olarak yerine getiriyoruz. Bulut Ordu  Temizlik Şirketleri ile sizde en iyi temizlik için şimdi firmamızı araya bilirsiniz.

Teşhir Tezgahından Yüzük Almak

Güvenilir Hizmet

Yaptığımız tüm temizlikleri, kendi evimiz yada ofisimiz gibi düşünerek hareket etmekteyiz. Personellerimiz gerekli tecrübeye sahiptir.

sisli-temizlik-banner.jpg
bottom of page